Спортивні вихідні Марківської громади

Вітаємо з черговою перемогою «Ниву» Марківськоі ОТГ з черговою блискавичною перемогою Сєвєродонецького «Металіста» з рахунком 3:0 в рамках чемпіонату Луганської області з футзалу.

09:05 03.02.2020

У БІБЛІОТЕКАХ МАРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. До річниці цих подій у бібліотеках громади  пройшли  заходи.

16:53 29.01.2020

Звернення селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дорогі земляки, сьогодні Україна разом зі всім світом помолиться за жертвами Голокосту. Саме 27 січня 1945 року були звільнені в’язні концтабору Освенцим, але мільйони людей загинули у концтаборах.

08:21 27.01.2020

Урочисті заходи до Дня Соборності Ураїни

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День соборності України.

10:56 22.01.2020

Впорядкування роботи земельного відділу Марківської селищної ради

21 січня селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба очолив засідання щодо роботи земельного відділу за участі в.о. старости та землевпорядників приєднаних територій. Начальник земельного відділу Олена Самардакова надала перелік питань, на які потрібно терміново звернути увагу аби відділ працював злагоджено та відповідно до діючого законодавства. Тож у найближчі строки землевпорядники повинні привести у відповідність договори оренди на територіях, підготувати реєстри для здійснення обліку земель в електронному вигляді, проводити роз’яснювальні роботи з громадянами з оформлення права власності чи користування земельних ділянок. Кожен з учасників наради мав змогу отримати відповідь з проблемних питань.

15:11 21.01.2020