Шановні, любі наші жіночки!

Напередодні свята краси - Міжнародного жіночого дня 8 березня, щиро запрошуємо Вас на святковий концерт, який відбудеться 5 березня у актовому залі РДА. Початок о 10.00 годині. Святковий настрій даруватимуть артисти районної сцени! З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба

10:04 04.03.2020

До уваги бджолярів району

Марківське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області запрошує суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом; суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур, на нараду з питань недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів.

14:16 21.02.2020

Повідомлення Марківської селищної ради про наміри оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 28.02.2020 року на офіційному сайті Марківської селищної ради https://markivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Економіка», рубрика «Регуляторна діяльність», підрубрика «Проєкти регуляторних актів» буде оприлюднено проєкти регуляторних актів разом з аналізом регуляторного впливу :

13:44 21.02.2020