Марківська селищна військова адміністрація

До уваги громадян!

Марківська селищна рада Марківського району Луганської області повідомляє про те, що на території селищної ради в адміністративних межах населених пунктів смт. Марківка, с. Деркулове, с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна, с. Лісна Поляна, с. Скородна, с. Тишківка, с. Крупчанське, с. Фартуківка, с. Марківське, с. Сичанське, с. Караван-Солодкий, с. Бондарне, с. Виноградне, с.  Крейдяне, с. Городище, с. Лобасово, проводиться робота по виготовленню нормативно-грошової оцінки населених пунктів.

16:46 20.05.2020

Щодо проведення відбору виконавця комплексних послуг

1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок) та проведення земельних торгів.

13:43 21.04.2020

Про грантовий конкурс

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинається  грантова програма для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.

13:09 06.04.2020

Шановні, любі наші жіночки!

Напередодні свята краси - Міжнародного жіночого дня 8 березня, щиро запрошуємо Вас на святковий концерт, який відбудеться 5 березня у актовому залі РДА. Початок о 10.00 годині. Святковий настрій даруватимуть артисти районної сцени! З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба

10:04 04.03.2020

До уваги бджолярів району

Марківське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області запрошує суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом; суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур, на нараду з питань недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів.

14:16 21.02.2020

Повідомлення Марківської селищної ради про наміри оприлюднення проєктів регуляторних актів

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 28.02.2020 року на офіційному сайті Марківської селищної ради https://markivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Економіка», рубрика «Регуляторна діяльність», підрубрика «Проєкти регуляторних актів» буде оприлюднено проєкти регуляторних актів разом з аналізом регуляторного впливу :

13:44 21.02.2020