ПОВІДОМЛЕННЯ Про наміри оприлюднення проєкту регуляторного акту

Повідомляємо , що  12 квітня 2021 року на офіційному сайті   « Марківська громада»  за посиланням : https://markivska-gromada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/  , а також в розділі «Новини» буде  оприлюднено проєкт регуляторного акту: «Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Марківської селищної ради Марківського району Луганської області на 2022 рік».

13:51 09.04.2021

Оголошення про проведення засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді на 2021 рік

Марківська селищна рада повідомляє, що 09.04.2021 року о 10.00 в мультимедійній кімнаті на другому поверсі за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, 18 відбудеться засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді.

09:46 07.04.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 05 лютого 2021 року № 67-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Марківської селищної ради Луганської області.

15:36 05.02.2021

Оголошення про проведення першого засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді на 2021 рік

Марківська селищна рада повідомляє, що 02.02.2021 року о 10.00 годині в мультимедійній кімнаті (колишній кабінет голови РДА) на ІІ поверсі за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, 18 відбудеться засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській громаді.

11:27 01.02.2021

Оголошення про формування складу постійної конкурсної комісії

У відповідності до наказу від 18.01.2021 року №3/05-01-к по відділу культури, національностей, релігій та туризмуМарківської селищної ради Луганської області оголошується початок приймання документів для формування постійної конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області.

16:05 18.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ

21.12.2020 року о 15-00 годині в залі засідань Марківської районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 18, смт Марківка, Луганська область відбудеться продовження засідання першої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання.

12:00 21.12.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     16 вересня 2020 року № 477-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста 2 категорії (еколога) відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:24 16.09.2020