ДПС України ІНФОРМУЄ

Як з 1 січня 2022 оподатковуються виплати нерезиденту за послуги з виробництва та/або розповсюдження реклами про резидента

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Законом України від 03 червня 2021 року № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» скасовано з 01.01.2022 норму підпункту 141.4.6 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яка передбачала сплату 20 відс. податку на доходи нерезидента за виробництво та/або розповсюдження реклами.

10:29 27.01.2022

Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали понад півтора мільярда гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у 2021 році юридичні особи та фізичні особи - підприємці регіону перерахували до державного бюджету 1 млрд 502,5 млн грн податку на додану вартість (далі - ПДВ).

10:29 27.01.2022

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 4,3 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

10:46 26.01.2022

Бізнес Луганщини сплатив понад 100 млн грн екологічного податку

Протягом 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 100,4 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 39,9 млн грн, до державного бюджету – 60,5 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

09:41 25.01.2022

Юридичні наслідки неподання одноразової (спеціальної) декларації тими особами, хто має на це право

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Одноразове (спеціальне) декларування, передбачене підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), є добровільним.

09:41 25.01.2022

Луганщина перерахувала до бюджету понад 149 млн грн податку на прибуток

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що впродовж 2021 року платники регіону спрямували до Зведеного бюджету України 149,2 млн грн податку на прибуток. При цьому державний бюджет отримав 126,2 млн грн, місцеві бюджети -23 млн гривень.

10:49 24.01.2022

Зміни форми податкової звітності

Головне управління ДПС у Луганській області нагадує, що з 01 січня 2022 року розпочинається кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов`язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов`язання з податку на доходи з фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

10:49 24.01.2022

Понад 409 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у 2021 році до Зведеного бюджету України надійшло 409 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з 2020 роком надходження збільшились на 244,4 млн грн або більш ніж в 2 рази.

09:44 21.01.2022

Стартувала деклараційна кампанія 2022

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадують. З початку 2022 року почалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.

10:15 20.01.2022