ДПС України ІНФОРМУЄ

Електронний кабінет – переваги та зручність використання

Головне управління  ДПС у Луганській області повідомляє, що для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника», скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, доступ до сервісу є безкоштовним.

13:37 18.02.2022

Щодо особливостей набуття або підтвердження юридичними особами статусу платника єдиного податку четвертої групи у 2022 році

У 2022 році останнім днем для подання податкової звітності для набуття або підтвердження статусу  платника єдиного податку четвертої групи  є  21.02.2022.

13:37 17.02.2022

Зміни в законодавстві з 1 січня 2022: єдиний податок четвертої групи

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Згідно з підпунктом 4 пункту 291.4 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до четвертої групи – сільськогосподарські товаровиробники, належать юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

11:31 17.02.2022

Бізнес Луганщини сплатив майже 1,2 млн грн екологічного податку

За січень 2022 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 1 млн 186,5 тис. грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 949,2 тис. грн, до державного бюджету – 237,3 тис. гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

11:31 17.02.2022

Підприємства Луганщини з початку року погасили понад 4 млн грн податкового боргу

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що протягом січня 2022 року до бюджетів усіх рівнів за рахунок погашення податкового боргу надійшло 4,1 млн гривень.

16:26 15.02.2022

Ставки оподаткування доходів, які будуть задекларовані в рамках податкової амністії

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) до бази для нарахування Збору встановлюються у таких розмірах:

14:25 15.02.2022

Зміни у законодавстві з 1 січня 2022: погашення податкового боргу

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Положеннями Закону України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни, зокрема, до пункту 95.5 Податкового кодексу України. Відповідно до цих змін керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу зможе приймати рішення про стягнення коштів в рахунок погашення податкового боргу платника податків без обмеження по сумі такого боргу.

14:24 11.02.2022

Платники Луганщини перерахували до бюджету 21,6 млн грн військового збору

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що на Луганщині платники податків відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

14:24 11.02.2022

Який документ повинна надавати ФОП – платник ЄП, яка має право не застосовувати РРО та/або ПРРО, на вимогу покупців за продані товари (надані послуги) та яка відповідальність за ненадання таких документів

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Відповідно до п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265), реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (наданні послуг) платниками єдиного податку (фізичними особами – підприємцями), які відносяться відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

11:25 10.02.2022

Стимулювання розвитку ІТ-індустрії: оподаткування резидентів Дія Сіті

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли про новації податкового законодавства, передбачені Законом України від 14 грудня 2021 року № 1946-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (далі – Закон № 1946).

10:56 09.02.2022