ДПС України ІНФОРМУЄ

Нормативно – правова база. Нова форма декларації про майновий стан і доходи

Пунктом 4 наказу Міністерства фінансів України  від 17.12.2020 № 783, зареєстрованим в Мінюсті 28.12.2020 р. за № 1295/35578 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859», встановлено, що податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – декларація) у редакції цього наказу подається з 01 січня 2022 року.

10:49 04.02.2022

Від виробників підакцизних товарів до бюджету надійшло понад 1,8 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив, що у січні 2022 року від суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво підакцизних товарів на території Луганської області, надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) до державного бюджету 1 млн 810,8 тис. гривень.

13:41 03.02.2022

Яка послідовність дій має бути здійснена СГ для реєстрації ПРРО

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (повідомлення за ф. № 20-ОПП).

13:40 03.02.2022

Податкова Луганщини забезпечує права кожного на доступ до публічної інформації

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала, що у січні поточного року податківцями опрацьовано 8 запитів на отримання публічної інформації.

10:31 02.02.2022

Перевірка джерела отримання декларантом коштів, за які були придбані задекларовані в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації активи, не проводиться

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Контролюючим органом не проводиться податкова перевірка щодо джерела отримання декларантом доходів, за рахунок яких було одержано (набуто) таким декларантом активи, або активи склад і обсяг яких перебуває у межах, які визначені положеннями Податкового кодексу України (далі - ПКУ) та, які вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори.

09:57 01.02.2022

Податківцями викрито заниження суми податку на додану вартість на суму понад 3,6 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив, що фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом cпільно з Луганською обласною прокуратурою, викрито схему ухилення від сплати податків.

09:43 31.01.2022

На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто понад 210 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень – грудень 2021 року платники податків Луганщини подали 147 заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в банках. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 268,2 млн гривень. У 2020 році подано 129 заяв на загальну суму 162,3 млн гривень.

10:23 28.01.2022

Як створювати Z-звіт, якщо ФОП працює цілодобово?

Головне управління ДПС у Луганській області роз’яснює, що відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями,  суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо), при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО) (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) або програмними РРО фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

14:15 27.01.2022