ДПС України ІНФОРМУЄ

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 406 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що юридичні та фізичні особи сплатили у 2021 році 406,7 млн грн плати за землю. Це на 17,4 відс. або на 60,2 млн грн більше ніж у 2020 році. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

10:14 20.01.2022

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 488 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що протягом 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 488,7 млн гривень.

13:36 19.01.2022

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 4 млрд грн ЄСВ

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у 2021 році підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 4 млрд 093,8 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ). Цей показник перевищує надходження ЄСВ за 2020 рік на 14,9 відс. або на 523,1 млн гривень.

10:26 18.01.2022

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 298 млн грн військового збору

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що на Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

10:07 17.01.2022

Листування за допомогою ІТС «Електронний кабінет»

Головне управління ДПС у Луганській області звертає увагу платників, що враховуючи сучасну епідеміологічну ситуацію в державі, найбільш прийнятний спосіб комунікації з податковими органами є листування за допомогою ІТС «Електронний кабінет», оскільки не потребує відвідування платником податків податкової інспекції чи відділення поштового зв’язку. Крім того такий спосіб мінімізує витрати  часу на відправку кореспонденції та не несе жодних фінансових витрат.

14:52 14.01.2022

Органами ДПС Луганщини проведено 134 перевірки з обігу підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що протягом 2021 року податківцями проведено 134 перевірки суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

10:16 14.01.2022

Ведення обліку товарних запасів: на яких суб’єктів господарювання поширюється

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Наказ Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 «Про затвердження Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку» (далі – Порядок № 496), який набрав чинності 26.11.2021 визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – ФОП), які відповідно до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об’єкті) такого ФОП.

10:34 12.01.2022

Податкова декларація про майновий стан і доходи у 2022 році подається за новою формою

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. З 1 січня 2022 року вводиться в дію нова форма податкової декларації про майовий стан і доходи (далі - декларація), яка затверджена наказом МФУ від 17 грудня 2020 року № 783 «Про внесення змін до наказу МФУ від 02 жовтня 2015 року № 859» (далі - наказ № 783).

11:41 11.01.2022

Підприємства Луганщини з початку року погасили понад 132 млн грн податкового боргу

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що протягом 2021 року до бюджетів усіх рівнів за рахунок погашення податкового боргу надійшло 132,7 млн гривень.

08:40 11.01.2022