ДПС України ІНФОРМУЄ

Податківцями Луганщини встановлено порушення законодавства, що регулює обіг підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня поточного року податківцями проведено 10 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

10:55 09.02.2022

Одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається через вебпортал ДПС: як це зробити

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи до 1 вересня поточного року має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Декларація подається до ДПС безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

09:37 08.02.2022

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 672 млн грн податків і зборів

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина, протягом січня 2022 року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету 672,7 млн гривень. Це на 23,3 відс. або на 126,9 млн грн більше, ніж у січні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

09:48 07.02.2022

Триває кампанія декларування 2022

У Головному управлінні ДПС у Луганській області звернули увагу. З початку року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.

14:31 04.02.2022

Місцеві бюджети Луганщини отримали мільйон гривень від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

За січень 2022 року казна Луганської області поповнилася на 1 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов.

11:03 04.02.2022