Дата: від до Скинути

Коли Ви сумлінно дотримуєтесь карантинних вимог, Вони працюють та йдуть вам на допомогу!

07.04.2020 працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, на чолі з в.о. директора Оксаною Гармаш,отримали 477 пакунків, що передбачені в рамках  сумісного проєкту по забезпеченню продуктовими наборами найбільш вразливих під час епідемії коронавірусу груп населення Національною мережею продуктових магазинів «АТБ» у співпраці з Мінісоцполітики України.

09:00 08.04.2020

Увага грантові конкурси!

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинається  грантова програма для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.

10:09 07.04.2020

На позачерговій сесії Марківської селищної ради особливу увагу приділили виділенню асигнувань закладам медицини на непередбачені витрати в умовах карантину

Сьогодні відбулось пленарне засідання чотирнадцятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради сьомого скликання, яке традиційно провів селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба.

16:56 03.04.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Зважаючи на щоденне зростання кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики, Уряд вирішив запровадити більш жорсткі вимоги щодо карантину.

11:54 02.04.2020

Карантин. Дотримуємось правил безпеки

Коронавірусна інфекція – це інфекція, яка передається переважно крапельним шляхом. Крапельний шлях говорить, що в нас в цілому є дві основні точки, на які ми можемо і маємо впливати: це відстань та наші руки, якими ми можемо торкатися як свого обличчя, так і інших предметів навколо.

12:07 01.04.2020