ДПС України ІНФОРМУЄ

З початку року податкові органи Луганщини взяли на облік понад 2300 платників податків

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що станом на 1 вересня 2021 року на податковому обліку в регіоні перебуває 110 тис. 078 платників.

09:41 08.09.2021

Понад 198 млн грн рентних платежів до бюджету – внесок платників податків Луганщини

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – липні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 198,3 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 104,4 млн грн або в 2 рази.

10:07 31.08.2021

Яка нерухомість відноситься до об’єктів житлової нерухомості

В Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили наступне. Відповідно до п.п. 14.1.129 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) об’єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки.

10:06 31.08.2021

Бізнес Луганщини сплатив 37 млн грн екологічного податку

За січень – липень 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 37 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 15 млн грн, до державного бюджету – 22 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

14:55 30.08.2021

Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали понад 1 млрд гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у січні – липні 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 1 млрд 026,2 млн грн податку на додану вартість (далі – ПДВ).

12:36 28.08.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 2,3 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв.

15:43 27.08.2021

Яким чином можна виправити помилково проведену через РРО операцію «службове внесення» у т.ч. якщо СГ не виправив таку помилку протягом робочого дня?

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що згідно з п. 6 розд. III Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватись через реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) з використанням операцій «службове внесення» та «службова видача», якщо таке внесення чи видача не пов’язані з проведенням розрахункових операцій. Крім того, операція «службове внесення» використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання Z-звіту.

12:36 27.08.2021

На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто 84,4 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень –липень 2021 року платники податків Луганщини подали 84 заяви про повернення суми бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок в банку. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 107,5 млн гривень. В аналогічному періоді минулого року подано 68 заяв на загальну суму 75,4 млн гривень.

12:38 26.08.2021