ДПС України ІНФОРМУЄ

Понад 172 млн грн рентних платежів до бюджету - внесок платників податків Луганщини

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – червні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 172,3 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 85,8 млн гривень.

10:17 30.07.2021

Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали 904 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у січні –червні 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 904 млн грн податку на додану вартість (далі-ПДВ).

10:17 29.07.2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 2 тисяч адміністративних послуг з питань ліцензування підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор  Ткачов розповів, що підрозділом контролю за підакцизними товарами у січні – червні 2021 року надано платникам 2 тис. 346 адміністративних послуг в сфері ліцензування підакцизних товарів.

17:05 27.07.2021

Набув чинності закон про добровільне декларування доходів

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. ДПС працює над імплементацією Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

17:04 27.07.2021

Бізнес Луганщини сплатив 36,2 млн грн екологічного податку

За січень – червень 2021року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 36,2 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 14,5 млн грн, до державного бюджету – 21,7 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

15:06 26.07.2021

Луганщина перерахувала до бюджету понад 107 млн грн податку на прибуток

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян поінформувала, що впродовж січня – червня 2021 року платники регіону спрямували до Зведеного бюджету України 107,7 млн грн податку на прибуток. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку збільшились на 28,7 відс. або на 24 млн гривень. При цьому державний бюджет отримав 92,3 млн грн, місцеві бюджети 15,4 млн гривень.

11:44 23.07.2021

Подбайте про вчасну сплату майнових податків

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадують. Податкові зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю сплачуються фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення відповідного податкового повідомлення-рішення.

11:43 23.07.2021

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 200млн гривень

Як розповів заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв, юридичні та фізичні особи сплатили у січні –червні 2021 року 200,5 млн грн плати за землю. Це на 42,7 відс. або на 60 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

11:43 22.07.2021