ДПС України ІНФОРМУЄ

Податкова амністія: позитиви запровадження

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Прийнятий Закон України від 15.06.2021р. №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» - це спосіб цивілізованої легалізації активів, які були приховані від оподаткування.

10:33 19.08.2021

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 243 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв поінформував, що юридичні та фізичні особи сплатили у січні – липні 2021 року 243,3 млн грн плати за землю. Це на 35,8 відс. або на 64,1 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

10:32 19.08.2021

Чи може СГ (ЮО або ФОП на загальній системі оподаткування) реалізовувати продукцію на ринках, ярмарках без застосовування РРО та/або ПРРО?

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Постанова № 1336) затверджено Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).

10:31 19.08.2021

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 240 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв повідомив, що протягом січня-липня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 241,8 млн гривень.

11:06 18.08.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже 2,3 млрд грн ЄСВ

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жєрдєв поінформував, що у січні – липні 2021 року підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 2 млрд 290 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ). Цей показник перевищує минулорічний за аналогічний період на 18 відс. або на 349,9 млн гривень.

11:51 17.08.2021

Сплачуй податки вчасно – не наражай свій бізнес на неприємності

У Головному управління ДПС у Луганській області звертають увагу. Податковий борг - це не тільки приватна справа окремого платника податків, але і проблема загальнодержавного значення. Адже податковий борг є тими коштами, які своєчасно не надійшли до бюджетів та відповідно не можуть бути використані на здійснення бюджетних видатків.

09:39 17.08.2021

Підприємства Луганщини з початку року погасили понад 80 млн грн податкового боргу

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що протягом січня - липня 2021 року до бюджетів усіх рівнів за рахунок погашення податкового боргу надійшло 81,2 млн грн, в тому числі у липні – 8,7 млн гривень.

10:10 16.08.2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 42 тисячі адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв розповів, що органами ДПС регіону у січні – липні 2021 року надано платникам 42 тис. 277 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 5 тис. 253.

09:02 13.08.2021

ДПС здійснюються заходи щодо до створення єдиної системи управління ризиками

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян поінформувала представників ЗМІ регіону про роботу системи моніторингу податкових ризиків при реєстрації податкових накладних, яка запобігає ризикам у фінансовій сфері.

10:54 12.08.2021

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували майже 4,5 млрд грн податків і зборів

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина, протягом січня - липня 2021 року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету 4 млрд 471 млн гривень. Це на 30,1 відс. або на 1 млрд 035 млн грн більше, ніж у січні - липні минулого року. Таким чином, забезпечується позитивна динаміка надходжень податків і зборів від платників регіону.

10:55 11.08.2021