Боримось з дифіцитом масок

Працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, активізували роботу з пошиття масок для працівників всіх комунальних установ Марківської селищної ради, а особливо для соціальних працівників та їх підопічних, які обслуговуються на всій території Марківської ОТГ. Адже першочергово особливого захисту потребують літні, поодинокі люди. Усі соцпрацівники додатково проінструктовані щодо засобів індивідуального захисту, мають маски, при відвідуванні людей користуються одноразовими гумовими рукавичками, які змінюють при обслуговуванні кожного жителя. Вони проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу зі своїми підопічними про карантин і про засоби захисту від  захворювання.

15:53 26.03.2020

До уваги громадян!

З 18.02.2020 року по 11.03.2020 року Марківською селищною радою була проведена тендерна процедура на закупівлю великовантажного мототранспортного засобу (підйомника автомобільного гідравлічного). За результатами проведеного аукціону з переможцем був укладений договір та придбаний підйомник автомобільний гідравлічний А2М42 А180 на базі МАЗ 4371. Особливостями даного підйомника є:

13:57 26.03.2020

Про допомогу постраждалим від домашнього насильства в умовах карантину на Луганщині

Шановні мешканці Луганської області! У зв'язку із запровадженням карантинних заходів, викликаних поширенням інфекції коронавірусу, появою нових стресових ситуацій та можливих фінансово-економічних труднощів збільшуються ризики вчинення домашнього насильства. Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації як координатор на регіональному рівні напрямку запобігання та протидії насильству нагадує, що домашнє насильство – це дії або, навпаки, бездіяльність не тільки фізичного, а й психологічного, сексуального або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї або між родичами, незалежно від того, спільно чи окремо вони проживають.

15:12 24.03.2020

Увага, важлива інформація!!!

З 0.00 22.03.2020 призупиняється, до окремого розпорядження, перетинання лінії розмежування через контрольні пунктів в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій України осіб та транспортних засобів у зв’язку з проведенням протиепідемічних заходів пов’язаних з недопущенням і поширенням гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV (COVID-19).

11:44 24.03.2020

Відділ агропромислового розвитку Марківської селищної ради інформує

10 – 12  березня поточного року разом з ТОВ Луганський навчально курсовий комбінат проведено навчання та перевірку знань  відповідальних за охорону праці сільськогосподарських підприємств, установ, організацій   району із загальних питань з охорони праці. Всього пройшли навчання і отримали посвідчення 40 чоловік.

14:12 23.03.2020

Щодо проведення весняно-польових робіт 2020 року в Марківському районі станом на 23.03.2020 року

Сільське господарство - одна з провідних галузей Марківського району. Весняно–польові роботи – це напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Тож, аграрії Марківщини проводять активну весняно-польову кампанію. За оперативною інформацією відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради, під врожай 2020 року посіяно озимих культур на площі 19653 гектара в тому числі озимого ячменю 115 гектар. СТОВ «Агрофірма «Марківське» посіяно озимого ріпаку - 1125 гектар. Сівбу озимих культур на зерно проведено з одночасним внесенням мінеральних добрив, а саме: азотних та складних в кількості 2484 тонн. За результатами весняного обстеження посівів озимих культур встановлено, що всі 19,6 тисяч гектар дали всходи, 80% яких знаходяться в доброму стані, 20 % - в задовільному. Для проведення підживлення озимих та посіву ранніх ярих культур придбано сільгосппідприємствами району станом на 21.03.2020 року 5,569 тисяч тонн мінеральних добрив, що складає 100 % від потреби (всього 5569 тонн, нітромофоса 800 тонн, аміачна селітра 2970 тонн, КАС 1799 тонн). Станом на 23 березня поточного року підживлено озимих культур на площі 18380 га, 94% від площі сівби, підживлено ріпаку на площі 1125 гектар, і вже розпочато підкореневе підживлення ріпаку. Ранні ярові зернові та зернобобові культури планується посіяти на площі 1060 гектар, з них: 50 гектар ярового ячменю, 100 гектар вівса, 200 гектар сорго, кукурудзи на зерно буде посіяно на площі – 710 гектар. Станом на 21.03.2020 посіяно СТОВ «Фрунзе» 80 га ярових культур: 70 га вівса, 50 га ячменю, 45 га еспарцету під покров на зелений корм. Проводиться боронування зябу, забороновано 1880 га. Соняшника планується посіяти на площі 20638 гектар. Кормові культури займатимуть площу 420 гектар, з них: кукурудза на силос та зелений корм 420 гектар (СТОВ «Фрунзе»). Випало опадів за 21, 22 березня від 10 до 15мм, з початку року 60- 75 мм, сніговий покрив 2- 3 мм, вологи в 1 метровому шару грунту зберігається 120 -130 мм, що менше ніж у 2019 році на 50 мм Господарствам району на весняно – літній період згідно потреби необхідно придбати препарати захисту рослин в кількості 46 тонн (інсектициди 4,5 тонн, фунгіциди 6,5 тонн, гербіциди 35 тонн. На сьогодні придбано 33,5 тонн (інсектициди 3,5 тонн, фунгіциди 5,5 тонн, гербіциди 24,5 тонн), що становить 73 % до потреби. У напружену посівну компанію включились всі господарники, які демонструють самовіддану кропітку роботу й професіоналізм.

10:26 23.03.2020